ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Biz Bize Öğretmen Buluşmaları Projesi" Kapsamında Toplantı Gerçekleştirildi

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü ARGE Birimi tarafından yürütülen Biz Bize Öğretmen Buluşmaları Projesi kapsamında, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN başkanlığında, 07.12.2022 tarihinde Erzincan Belediyesi Aşevi Toplantı Salonunda ilkokul, ortaokul ve lise kurumlarımızda görev yapan rehberlik ve psikolojik danışmanlık öğretmenleri ile toplantı yapıldı.


 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, okul rehber öğretmenlerinin özellikle öğrencilerimizin geleceklerini şekillendirmede ve onları ilgi ve yetenekleri doğrultusunda yönlendirmede son derece önemli olduğunu belirtti. Rehberliğin sadece öğrenciler için değil aslında tüm insanlar için zaruri bir ihtiyaç olduğunu vurgulayan Sayın GÜN, günümüzde ise bu ihtiyacın giderek arttığını ifade etti.

 

İl Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'ün açılış konuşmalarının ardından gönüllü öğretmenler söz hakkı alarak istek, öneri ve örnek etkinliklerini İl Müdürümüzle doğrudan paylaşma imkânı buldu. Bu istek ve önerilerin not edilmesinin ardından Sayın GÜN, bu önerilerden yola çıkılarak problemlerin çözümü adına en kısa zamanda harekete geçileceğini belirtti.

08-12-202208-12-202208-12-2022

 

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.