ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Öğretimi Mesleki Çalışmaları

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, ilimizde bulunan İlkokul, İmam Hatip Ortaokulu / Ortaokul ve Ortaöğretim kurumlarında görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Arapça branş öğretmenleri ve İmam Hatip Liselerinde görev yapan bütün branşlardaki öğretmenlere yönelik olarak Müftülük Fuaye Salonu’nda düzenlenen Din Öğretimi Meslekî Çalışmalarına katıldı.
Din Öğretimi Mesleki Çalışmaları

Erzincan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa ALICI, Erzincan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Din Eğitimi Ana Bilim Dalı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Osman TAŞTEKİN ve Erzincan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Temel İslam Bilimleri Bölümü Arap Dili ve Belagati Ana Bilim Dalı Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Mahmut POLAT’ın konuşmacı olarak katıldığı meslekî çalışmalar bugün tamamlandı.

Din Öğretimi Mesleki ÇalışmalarıDin Öğretimi Mesleki ÇalışmalarıDin Öğretimi Mesleki ÇalışmalarıDin Öğretimi Mesleki ÇalışmalarıDin Öğretimi Mesleki ÇalışmalarıDin Öğretimi Mesleki ÇalışmalarıDin Öğretimi Mesleki ÇalışmalarıDin Öğretimi Mesleki ÇalışmalarıDin Öğretimi Mesleki ÇalışmalarıDin Öğretimi Mesleki Çalışmaları

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.