ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DynEd İlçe Koordinatörlerine Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

DynEd İlçe Koordinatörlerine Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Aziz GÜN ve Temel Eğitim Şube Müdürü Abdullah ŞAHIN’in katılımıyla İlçe DynEd sorumluları için İl DynEd Koordinatör yardımcısı Furkan GÖKSU tarafından bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Aziz GÜN İngilizce’nin artık evrensel olduğunu belirterek, “İngilizce bilmek günümüzün olmazsa olmazıdır. Yenilikleri dil haznemize katmak, kendimizi geliştirmek de görevimizdir. Bu amaçla İngilizce edinimi için Speaking Cafe,Quiz Show ve Anaokullarında İngilizce eğitimi gibi etkinlikler ilimizde başarıyla uygulanmaktadır. Ayrıca bakanlığımızın vizyon belgesine uygun olarak DynEd İngilizce eğitiminde başarıyı hedefleyen teknolojiyi etkin kullanarak İngilizce eğitimi veren bir programdır. Fakat programa sadece başlamak ve öğrencilere şifrelerini vermek yeterli olmayacaktır. Eğitim almaya başlayan öğrenciler bu eğitimi yıl içinde aktif bir şekilde kullanmaya devam etmelidir.  2018-2019 öğretim yılında da ilimizde DynEd Dil Eğitim Sistemi kullanılmaya devam edilecektir. Öğrencilerimizi doğru çalışma yöntemlerine yönlendirerek sistemi verimli ve zevkli hale getirmek, ilimizi DynEd kullanımında da öne çıkarmak hedefimizdir” dedi.

Programın ilerleyen bölümlerinde Şube Müdürümü Abdullah Şahin tarafından İlçe Sorumlularının görev ve yetkileri bildirildi. Ayrıca programın daha etkili ve aktif kullanımı için fikir alışverişi yapıldı. Daha sonra İl sorumlusu Furkan GÖKSU tarafından DynEd nedir ve nasıl daha etkin kullanılır öğrenmek için gerekli sunumlar yapılarak toplantı bitirildi.

15-11-201815-11-201815-11-2018

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.