ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde İşbirliği Protokolü İmzalandı

Eğitimde İşbirliği Protokolü İmzalandı

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi ve İl Millî Eğitim Müdürlüğü arasında düzenlenen “15 Temmuz Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi Eğitimde İşbirliği Protokolü” imzalandı.

            Protokolün amacı, İlimizde bulunan 15 Temmuz Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi “Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu”nda eğitimin niteliği ile ilgili öncelikli olarak belirlenmiş alanlar başta olmak üzere, taraflarca (Proje Yönetim Kurulu) uygun görülen tüm alanlarda, planlı çalışmalar yürüterek, özellikle öğrencilerin başarı seviyelerini yükseltecek olan tüm eğitim hizmetlerinin niteliğini artırmak; eğitim programlarının geliştirilmesi, öğretmen yeterliliklerinin uygulamalı eğitim faaliyetleriyle artırılması, mezun olma durumuna gelmiş öğretmen adaylarına mesleki tecrübe kazandırılması ve ailelerin sosyal, kültürel ve mesleki gelişimlerine destek olması noktasında, taraflar arasında iş birliği koordinasyonu sağlamaktır.

 

            Protokol, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Sayın Prof.Dr.Akın LEVENT ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN tarafından Rektörlük makamında imzalandı.

 06-03-201906-03-201906-03-2019

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.