ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitimde İşbirliği Protokolü
İlimiz Hezarfen Ahmet Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Erzincan Üniversitesi Meslek Yüksekokulu arasında Eğitimde İşbirliği Protokolü imzalandı.![Eğitimde İşbirliği Protokolü](/meb_iys_dosyalar/2017_02/24134830_k3.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN ve Erzincan Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd.Doç.Dr. Tevhit KAHRAMAN tarafından 24/02/2017 tarihinde imzalanan protokol ile mesleki eğitimin niteliğini artırmak ve endüstrinin ihtiyaç duyduğu kaliteli işgücü yetiştirilmesine katkı sağlamak amaçlanmaktadır.