ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Eğitimde Nitelik Çalıştayı” Raporunu Yayınladık

Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme AR-GE Birimi tarafından 13-14 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilen “Eğitimde Nitelik Çalıştayı” raporunu dijital ortamda ve kitapçık halinde yayınladık.
“Eğitimde Nitelik Çalıştayı” Raporunu Yayınladık

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN “Düzenlediğimiz çalıştayla gelecek beş yılın planını yaptık. Bunun yanında Bakanlığımız 2023 Eğitim Vizyonu belgesi ile örtüşen çalıştay başlıklarımızla eğitimde ilimizi daha ileriye götüreceğiz. Eğitimde Nitelik Çalıştayı 11 komisyondan oluşmuştur bu komisyonlar Bakanlığımızdan, Valiliğimizden, Üniversitemizden, İl Müdürlüklerimizden, STK’lardan temsilciler katılarak oluşturulmuştur. Yapılan çalışmalar birleştirilerek rapor haline getirilmiş bu rapor tasarruf tedbirleri ve teknolojiye entegre olma kapsamında e-dergi halinde sitemizde yayınlandı. Bunun yanında Android işletim sistemine sahip cihazlarda erişilebilen uygulama geliştirilerek her yerden ulaşılabilir hale getirilmiştir.” dedi.

“Eğitimde Nitelik Çalıştayı” raporuna http://erzincan.meb.gov.tr/arge/dergi2019 ulaşabilirsiniz.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.