ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erzincan Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden “Değerler Eğitimi” Konferansı

Erzincan Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden “Değerler Eğitimi” Konferansı

Erzincan Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin “Değerler Eğitimi”  etkinliği adı altında düzenlediği ve Erzincan Anadolu İmam Hatip Lisesi mezunu senarist yazar Beytullah Ergin BOROBEY ‘in konuşmacı olarak katıldığı konferans, müftülük konferans salonunda yapıldı. Programda bir konuşma yapan Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Harun ŞİMŞEK “Amacımız imam hatiplerden edabiyatcılar, yazarlar çıkartmaktır“ diyen okul müdürü öğrencilere “kendinze güvenin ve inanın, bizler sizlere inanıyoruz “dedi. İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN salonda bulunan öğrencilere “biz size inanıyoruz ve sizler bu şekilde çalışmaya devam ederseniz başaramayacağınız hiçbir şey yoktur “dedi. Anadolu İmam Hatip Lisesi Erzincan’da destekleme kurslarında öncü olduğunu gibi Değerler Eğitimi ve sosyal etkinliklerde de öncü oluyor “dedi. Okul idaresi ve öğretmen arkadaşlara bu gayretlerinden dolayı teşekkür ederim dedi.

            Senarist yazar Beytullah Ergin BOROBEY okumanın öneminden bahsederek “kendi kültürümüze sahip çıkalım “dedi. Mezun olduğu okul öğrencilerinin ve öğretmenlerinin karşısında olmaktan çok mutlu olduğunu, aynı zamanda heyecanlandığını söyledi.

03-12-201503-12-201503-12-201503-12-2015

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.