ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erzincan Öğretmenler Arası Materyal Tasarım Yarışması Başvuruları Devam Ediyor

Ülkemizde eğitim ve öğretim alanında kullanılan materyal ve etkinliklere ek olarak yenilikçi, özgün,işlevselmateryalveetkinliklerinüretilmesi,eğitimcilertarafındanbilinmesi,paylaşılmasıveörnek çalışmaların modellik ederek yaygınlaştırılması amacıyla Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Hizmetleri ve AR-GE Birimi tarafından "Öğretmenler Arası Materyaller Tasarım Yarışması" düzenlenmektedir.
Erzincan Öğretmenler Arası Materyal Tasarım Yarışması Başvuruları Devam Ediyor

Yarışma ile ülkemizin eğitim ve öğretim alanındaki materyal ve etkinlik hafızasının gelişmesine katkı sağlanması amaçlanmaktadır. Katılımcılar yarışmaya eğitim-öğretim hizmetleri alanından okul öncesi, ilkokul, ortaokul, ortaöğretim öğrencilerine yönelik hazırladıkları materyaller ile dijital materyal kategorisi olmak üzere 5 kategori ile katılabileceklerdir. Projeye başvuru yapacak öğretmenlerin bakanlığımıza bağlı resmi/özel kurumlarında görevli öğretmenler olması gerekmektedir. Yarışmacılar materyallerini hazırladıktan sonra başvuru formlarını doldurulup DYS üzerinden gönderecektir. Materyal Değerlendirme Kurulu tarafından okul öncesi, ilkokul, ortaokul, ortaöğretim ve dijital materyal kategorileri bazında başvurular değerlendirilerek sergiye kalmayı hak eden materyaller sahada değerlendirildikten sonra dereceye giren ilk üç materyal ödüllendirilecektir.

 

Son Başvuru Tarihi: 28 Şubat 2020 Mesai Bitimi

NOT: 28 Şubat 2020 Mesai Bitimine Kadar Materyalin teslim Edilmesi Zorunludur. Ayrıca materyalin AR-GE Bürosuna teslimi sırasında DYS üzerinden gönderilen başvuru formunun getirilmesi gerekmektedir. 

 

ERZİNCAN ÖĞRETMENLER ARASI MATERYAL TASARIM YARIŞMASI KILAVUZU

16-01-2020

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.