ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Erzincan Ortaokulu ve Zübeyde Hanım Anaokulunda Öğrencilerimize Karneleri, Belgeleri ve Gelişim Raporları Verildi
![Erzincan Ortaokulu ve Zübeyde Hanım Anaokulunda Öğrencilerimize Karneleri, Belgeleri ve Gelişim Raporları Verildi](/meb_iys_dosyalar/2022_06/17173844_MEM_3628.jpg)
Valimiz Sayın Mehmet MAKAS, Belediye Başkanımız Sayın Bekir AKSUN, Vali Yardımcımız Sayın Hüseyin Remzi KONAK, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Sayın Nebi GÜL'ün katılımlarıyla Erzincan Ortaokulu ve Zübeyde Hanım Anaokulunda öğrencilerimize karneleri, belgeleri ve gelişim raporları dağıtıldı.