ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erzincan Şehit Er Süleyman Aydın Ortaokulu İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'e Ziyarette Bulundular

Erzincan Şehit Er Süleyman Aydın Ortaokulu İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'e Ziyarette Bulundular

Erzincan Şehit Er Süleyman Aydın Ortaokulu idarecileri ve eTwinning kapsamında gerçekleştirilen "Gönül Gözüm" isimli projenin sorumlu öğretmeni İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'ü ziyaret ettiler.  

Erzincan Şehit Er Süleyman Aydın Ortaokulu kuruculuğunda yürütülen ve Türkiye-Azerbaycan ortaklığıyla eTwinning kapsamında gerçekleştirilen "Gönül Gözüm" isimli proje vesilesiyle 9-13 yaş öğrencilerimin manevi duygularını harekete geçirerek, kalplerindeki var olan güzellikleri, merhamet, şefkat, vicdan gibi duygularını ortaya çıkarmayı amaçlamakta olduklarını belirterek Aziz GÜN'e projenin tanıtımını yaptılar.

"Yeni neslin, yardımlaşma ve paylaşmayı öğrenmeleri, bu konuda sorumluluk almaları, akranlarına, yaşlılara, engelli bireylere ve doğaya karşı daha saygılı bireyler olarak yetişmeleri öğretmenlerimizin öncelikli amaçları olmuştur. Bu proje ile duyarlılık ve farkındalıklarını artırmayı  amaçlamaktayız." diye görüşlerini belirttiler.

Erzincan Şehit Er Süleyman Aydın Ortaokulunun kuruculuğunda Türkiye-Azerbaycan ortaklığıyla eTwinning kapsamında gerçekleştirilen bir diğer projesi ise "Hayatın İçinden" isimli proje. Bu proje iş pandemi döneminde evde uzun süre vakit geçirmiş olan  9-13 yaş öğrencilerin, okulların açılmasıyla davranışsal ve iletişimsel anlamda tekrar hayata karışmalarını, kendilerini daha rahat ifade ederek yeniden sosyalleşebilmelerini ve gerçekleştirilecek etkinliklerden öğrencilerin en üst seviyede yarar görmelerini amaçlamaktayız. 

Aziz GÜN, bu öğretmenliğe yakışan duyarlı projeleri ve ziyaretleri için Erzincan Şehit Er Süleyman Aydın Ortaokulu idarecileri ve projeden sorumlu öğretmene teşekkür etti.

25-03-202225-03-2022

 

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.