ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erzincan Valisi Sayın Mehmet MAKAS ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN Lise Öğrencileriyle Birlikte İftar Yemeği Yediler

Erzincan Valisi Sayın Mehmet MAKAS ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN Lise Öğrencileriyle Birlikte İftar Yemeği Yediler

İftar programları kapsamında, Erzincan Sosyal Bilimler Lisesi Pansiyonunda kalan öğrencilerin misafiri olan Erzincan Valimiz Sayın Mehmet MAKAS, öğrencilerle birlikte orucunu açtı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'ün de eşlik ettiği iftar programında öğrencilerimiz ile bir süre sohbet eden, onların istek ve sorunlarını dinleyen Mehmet MAKAS, konuşmasının devamında; "Söz konusu vatan, millet ve bayrak olduğunda, daima birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceğiz. İnsan hak ve hürriyetlerini benimseyerek, sahip olduğumuz farklılıkları sevgi, saygı ve hoşgörü ekseninde birer zenginlik olarak görmeliyiz" dedi.

Sayın Valimiz Mehmet MAKAS ve Sayın Aziz GÜN, iftar programının sonunda okul yönetimine, öğretmenlere ve personellere de teşekkür ederek, Ramazan aylarını kutladılar.

Dün akşamki İftar Pgogramında ise İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Pansiyonunda yatılı kalan öğrencilerle, İftar Yemeği için bir aradaydı.

Öğrencilerle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Aziz GÜN, öğrencilerin velileri ile telefonda görüştü. Veliler, tüm eğitim faaliyetlerine verdiği destek ve öğrencilere olan ilgi ve alakalarından dolayı Sayın Aziz GÜN'e teşekkürlerini ilettiler.

Aziz GÜN, öğrencilere, eğitim öğretim hayatlarında başarılar dileyerek ve pansiyon çalışanları ve öğretmenlerine hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek ziyaretlerini tamamladı.

06-04-2022

06-04-202206-04-202206-04-202206-04-202206-04-202206-04-2022

 

 

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.