ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erzincan’a Yeşil Kuşak

21 Mart Dünya Ormancılık Haftası dolayısıyla düzenlenen etkinlikler çerçevesinde Orman İşletme Müdürlüğü tarafından Esentepe Yeşil Kuşak sahasında çam fidanı dikildi.  
Erzincan’a Yeşil Kuşak

Dünya Ormancılık Haftası dolayısıyla düzenlenen etkinlikler çerçevesinde yüzlerce çam fidanı toprakla buluşturuldu. Esentepe Yeşil Kuşak sahasında düzenlenen fidan dikme etkinliğine Valimiz Süleyman KAHRAMAN, Cumhuriyet Başsavcısı Hüsnü ALDEMİR, İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN, Orman İşletme Müdürü Halil YAZICI, Belediye Başkan Yardımcısı Karabey ATICI, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile öğrenciler katıldı.

Erzincan Belediyesi´nin Cansuyu çalışmasından çıkan hafriyat ile dolgu yapılarak oluşturulan yaklaşık 10 dönümlük alanda yapılan etkinlikte konuşan Orman İşletme Müdürü Halil YAZICI, "Burada dikeceğimiz fidanlar ile Erzincan’a bir yeşil kuşak alanı oluşturmuş olacağız." dedi.

Daha sonra fidan dikimine geçildi. Vali Süleyman KAHRAMAN’ın ilk fidanı toprakla buluşturmasının ardından İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN ve diğer protokol üyeleri öğrencilerle birlikte fidan dikti.

 

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.