ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erzincan’da Gelecek 10 Yılın Eğitim Vizyonu Toplantısı Yapıldı

“Erzincan’da Gelecek 10 Yılın Eğitim Vizyonu” toplantısı Grand Simay Hotel’de yapıldı. Toplantıya Erzincan Valisi Süleyman KAHRAMAN, Vali Yardımcısı Ahmet TÜRKÖZ, İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN, Şube Müdürleri, İlçe Millî Eğitim Müdürleri ve merkezde bulunan Ortaokul Müdürleri katıldı.
Erzincan’da Gelecek 10 Yılın Eğitim Vizyonu Toplantısı Yapıldı

TEOG 2014-2015 Eğitim Öğretim yılı Sınav Değerlendirilmesi ve 2015-2016 eğitim öğretim yılında yapılacak çalışmalar, Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının düzenliliği ve sürekliliği, AB Proje yarışmalarının katılım sayısının arttırılması, Bu Benim Eserim ve Projelerinin katılım sayısının arttırılması, E-Twinning ve Dynet konusunda yapılacak çalışmalar masaya yatırıldı.

Toplantının 1. oturumda açılış konuşmasını yapan İl Millî Eğitim Müdürü Aziz GÜN gündemi özetledi. Daha sonra toplantıya katılan Erzincan Valisi Sayın Süleyman KAHRAMAN bir konuşma yaparak “Erzincan’a atandığımdan beri Millî Eğitimi sürekli takip ediyorum, çalışanları hep heyecanlı, bir şeyler yapabilmenin gayreti içerisindeler, ilimiz sürekli başarıya koşuyor, bunun sonucunu da hep birlikte TEOG’da gördük, herkesi tebrik ediyorum, inşallah Erzincan’ın Türkiye birincisi olduğunu da hep birlikte görürüz” dedi. Vali beyin konuşmasından sonra ikram için ara verildi.

 

Toplantının 2. oturumunda gündem maddeleri görüşülerek üzerine değerlendirmeler yapıldı. Cumhuriyet Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Çiğdem YETER; E-Twinning hakkında katılımcılara bilgi verdi.

Erzincanda Gelecek 10 Yılın Eğitim Vizyonu Toplantısı YapıldıErzincanda Gelecek 10 Yılın Eğitim Vizyonu Toplantısı YapıldıErzincanda Gelecek 10 Yılın Eğitim Vizyonu Toplantısı YapıldıErzincanda Gelecek 10 Yılın Eğitim Vizyonu Toplantısı YapıldıErzincanda Gelecek 10 Yılın Eğitim Vizyonu Toplantısı YapıldıErzincanda Gelecek 10 Yılın Eğitim Vizyonu Toplantısı YapıldıErzincanda Gelecek 10 Yılın Eğitim Vizyonu Toplantısı YapıldıErzincanda Gelecek 10 Yılın Eğitim Vizyonu Toplantısı YapıldıErzincanda Gelecek 10 Yılın Eğitim Vizyonu Toplantısı YapıldıErzincanda Gelecek 10 Yılın Eğitim Vizyonu Toplantısı YapıldıErzincanda Gelecek 10 Yılın Eğitim Vizyonu Toplantısı YapıldıErzincanda Gelecek 10 Yılın Eğitim Vizyonu Toplantısı YapıldıErzincanda Gelecek 10 Yılın Eğitim Vizyonu Toplantısı Yapıldı

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.