ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning Okulu Başvuru Toplantısı

İlimizden eTwinning Okulu olmak için başvuru yapmaya hak kazanmış olan 8 okulumuz; 16 Ocak 2019 Çarşamba günü Müdürlük toplantı salonunda eTwinning İl Temsilcimizle bir araya gelerek süreç hakkında bilgilendirme toplantısına katılmışlardır.
eTwinning Okulu Başvuru Toplantısı

İlimizden 8 okul; Brüksel - Merkezi Destek Servisinin değerlendirmeleri sonucu eTwinning Okulu olmak için başvuruda bulunmaya uygun görülmüşlerdir. eTwinning Okulu uygulamasıyla okullara; Avrupa’da varlık kazandırmak ve yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde daha fazla görünür olma fırsatı vermek; eTwinning’le ilgili aktivitelere katılan personelin tamamı tarafından okullarda yapılan çalışmalar için tanıma almak ve okulların diğer okullara, bölgesel ve ulusal yetkililer için bir model olmalarını sağlamak amaçlanmaktadır. eTwinning; sadece bireysel olarak eTwin’cilerin değil, aynı okul içindeki öğretmenlerden ve okul liderlerinden oluşan ekiplerin de katılımlarını, bağlılıklarını ve çabalarını tanımak ve değerlendirmek istemektedir. Bu kapsamda başvuru yapmaya hak kazanmış olan okulların ilgili öğretmenleri ve yöneticilerine yönelik Cumhuriyet Ortaokulu Müdür Yardımcısı Özcan CANPOLAT tarafından konu ile ilgili detaylı bir sunum; eTwinning İl Temsilcisi Seda CENGİZ tarafından ise bilgilendirme yapılmıştır.

Toplantı sonunda başvuru yapmaya hazır olan okullarımıza süreç boyunca Müdürlüğümüz ARGE Birimi tarafından destek sağlanacaktır. Başvuruya hak kazanan okullarımız;

Hayrettin Paşa İlkokulu

Mehmetçik Ortaokulu

Cumhuriyet Ortaokulu

İMKB Müşir Zeki Paşa Ortaokulu

Erzincan Bilim ve Sanat Merkezi

Mimar Sinan Anaokulu

Mamahatun Anaokulu

Meysunana Anaokulu

17-01-201917-01-201917-01-2019

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.