ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Galata Sanat Etkinlikleri

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN Galatasaray Lisesi İle Ulalar 75.Yıl Bayrak İlk/Ortaokulu Arasında Galata Sanat Etkinliklerine katıldı.
Galata Sanat Etkinlikleri

Millî Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği kapsamında 75.Yıl Bayrak İlk/Ortaokulu ile Galatasaray Lisesi öğrencileri ile 10-16 Mayıs tarihleri arasında Edebiyat, Fotoğrafçılık, Tiyatro, Dans(Tango ve Halk oyunları), Müzik, Plastik sanatlar ve Sinema kulüpleri oluşturularak 5 günlük bir çalışma yürütülmüştür.

Beşinci günün sonunda her kulüp yaptıkları çalışmaları sergilemiş ya da gösterime sunmuştur. Çalışmalara katılan tüm öğrencilere çalışma sonunda sertifika düzenlenmiş ve kendilerine verilmiştir.

Çalışmalara ikinci kademe (ortaokul) öğrencilerinin tamamı katılmıştır. Çalışma sonunda 75.Yıl Bayrak Ortaokulu öğrencileri ile Galatasaray Lisesi öğrencileri arasında sosyal duygusal bağlar kurulmuştur.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.