ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Geçit Şehit Göksel Özdemir Ortaokulu Volaybolda İl Birincisi Oldu
![Geçit Şehit Göksel Özdemir Ortaokulu Volaybolda İl Birincisi Oldu](/meb_iys_dosyalar/2021_12/06164417_8A7CA361-8799-4E9B-9FEB-E727564E4B24.jpg)
Okul sporları kapsamında düzenlenen voleybol müsabakalarında Geçit Şehit Göksel Özdemir Ortaokulu Yıldız Erkekler Voleybol Takımı, finalde Mollaköy Ortaokulu voleybol takımıyla karşılaştı. Geçit Şehit Göksel Özdemir Ortaokulu, maçı 3-0 kazanarak il birincisi oldu ve 6-9 Ocak 2022 tarihleri arasında Artvin'de yapılacak bölge şampiyonasında ilimizi temsil etmeye hak kazandı.