ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

´´Gençlik ve Değerler Sistemi´´ Konulu Konferansa İlgi Büyüktü

Mustafa Doğan Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen ve Gazeteci Yazar Hikmet KÖKSAL’ın konuşmacı olarak katıldığı  ´´Gençlik ve Değerler Sistemi´´ konulu konferans belediye konferans salonunda gerçekleştirdi.
´´Gençlik ve Değerler Sistemi´´ Konulu Konferansa İlgi Büyüktü

Konferansa İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, Şube Müdürü Celalattin Armağan TARBA, Okul Müdürü Sıtkı KÜÇÜKTAŞ, okul öğretmenleri, veliler ve öğrenciler katıldı.

Değerlerinin ne kadar önemli olduğunu, insanların hayallerinin olması gerektiğini hayaller olmadan geleceğin yapılandırılmasının mümkün olmayacağını belirten konuşmacı Hikmet KÖKSAL, değerleri takım çantası gibi sürekli yanımızda taşımamız gerektiğini söyleyerek öneminden bahsetti ve gençlerimizin hedeflerini büyük tutmalarını istedi.

Konferansın başında Mustafa Doğan Anadolu Lisesi öğrencilerinden; 24 Kasım Öğretmenler Günü konulu kompozisyon yarışmasında il birincisi olan Sevda COŞKUN ve 15 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası Ankara Çift Bayanlar İkincisi Zehra ERDEM, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN tarafından tebrik edildi.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.