ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Görsel Sanatlar Eğiticilerin Eğitimi Semineri

Hizmetiçi Eğitim Kursları kapsamında 9-10 Eylül 2014 tarihlerinde Cumhuriyet Ortaokulu´nda Görsel Sanatlar Eğiticilerin Eğitimi Semineri düzenlenmiştir.
Görsel Sanatlar Eğiticilerin Eğitimi Semineri

Görsel Sanatlar Dersi (1-8 sınıflar) yenilenmiş ve ilk defa 5-8 sınıflarda uygulanacak olan seçmeli Görsel Sanatlar dersi öğretim programı oluşturulmuştur.  Seminerde söz konusu her iki programın oluşturulma ve yenilenme gerekçesi, programların genel yapısı, amaçları, öğrenme alanları, öğrenme öğretme yaklaşımları, ölçme ve değerlendirme anlayışları, uygulanma esasları,  kazanımların neyi ifade ettikleri ve örnek ders işleme planı ile yöntemler anlatılmıştır.

 

Görsel Sanatlar Eğiticilerin Eğitimi SemineriGörsel Sanatlar Eğiticilerin Eğitimi SemineriGörsel Sanatlar Eğiticilerin Eğitimi SemineriGörsel Sanatlar Eğiticilerin Eğitimi SemineriGörsel Sanatlar Eğiticilerin Eğitimi SemineriGörsel Sanatlar Eğiticilerin Eğitimi SemineriGörsel Sanatlar Eğiticilerin Eğitimi SemineriGörsel Sanatlar Eğiticilerin Eğitimi SemineriGörsel Sanatlar Eğiticilerin Eğitimi SemineriGörsel Sanatlar Eğiticilerin Eğitimi Semineri

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.