ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Turnesi

Erzincan Şehit Pilot Teğmen Serkan Sağır Güzel Sanatlar Lisesi müzik ve resim bölümü öğretmen ve öğrencileri tarafından daha önce planlaması yapılan 4-5-6-7 Mayıs 2015 tarihlerinde okul tanıtımı ve TEOG Sınavı sonrası ortaokul 8. sınıf öğrencilerinin moral ve motivasyonunun üst düzeye çıkarılması amacıyla Tercan, Çayırlı, Refahiye ve Kemah ilçelerine konser turnesi düzenlendi.
Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Turnesi

Türk Halk Müziği ve Pop Müziği alanında düzenlenen konserlerin yanında, resim bölümü öğrencileri tarafından yapılan tablolar da sergilendi.

Erzincan Güzel Sanatlar Lisesinin düzenlediği konserlere katılımın yoğun olduğu gözlenirken öğrencilerin belki de ilk defa böyle bir etkinliğin içerisinde yer alıp güzel dakikalar geçirdiği gözlendi.

Erzincan Güzel Sanatlar Lisesi Okul Müdürü Murat ÇİMEN: “Bu tür etkinlikler, müzik ve resim bölümü öğrencilerinin gelişimlerine katkı sağlanmakta, gittiğimiz ilçelerdeki öğrencilere okulumuzu tanıtma imkânı doğmakta ve hem bizim öğrencilerimiz hem de etkinliklere katılan ortaokul öğrencileri için sosyal ve kültürel bir etkinliğin içerisinde yer alma şansı oluşmaktadır. Erzincan Güzel Sanatlar Lisesi olarak bundan sonraki süreçte de bu tür etkinlikleri sürdürmeyi ve okulumuzun misyonunu gerçekleştirmeyi arzuluyoruz. Ayrıca, bu etkinliklerin düzenlenmesinde okulumuza her türlü katkıyı sağlayan, başta Vali Yardımcımız Sayın Fatih KAYA’ya ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN’e teşekkür ederim” dedi.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.