ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HACI ALİ AKIN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDE KÜTÜPHANE AÇILIŞI YAPILDI

Hacı Ali Akın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde okul imkanları ve okul çalışanlarının desteğiyle yapılan çalışmalar neticesinde okulumuza Kütüphane (Şeref TULGAR Okuma Salonu), Atatürk Köşesi, 2 adet Moda Tasarım Teknolojileri Atölyesi, 1 Adet El Sanatları Teknolojisi, ve 1 Adet Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Atölyesi yapılarak öğrenci ve öğretmenlerimizin hizmetine sunulmuştur.
HACI ALİ AKIN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDE KÜTÜPHANE AÇILIŞI YAPILDI

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN, Şube Müdürlerimiz Hüseyin Erol ve Hasan GÜNEŞ'in katılımı ile 04.11.2022 tarihinde hizmete sunulan kütüphane ve atölyelerin açılışını gerçekleştirdiler. İl Milli Eğitim Müdürü Aziz GÜN açılış programında yapmış olduğu konuşmada kitap okuma alışkanlığının zihni açık tuttuğunu, analitik düşünme becerisini geliştirdiğini, odaklanma ve konsantrasyonu arttırdığını, ilimizde de öğrencilerimize okuma becerisinin kazandırılmasını çok önemsendiğimizi belirterek kütüphane ve atölyelerin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Açılış programında İl Milli Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN, Şube Müdürlerimiz Hüseyin EROL, Hasan GÜNEŞ, kütüphaneye ismi verilen okulumuz Edebiyat Öğretmeni Merhum Şeref TULGAR'ın oğlu Avukat Fatih TULGAR, Okul Müdürü Sancak ASLAN, okul yöneticileri,  öğretmenler ve öğrenciler katıldılar.

Program, açılış kurdele kesilmesi ve Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı öğretmeni Sercan LALEOĞLU'nun hazırlamış olduğu kokteyl sunumu ve atölyelerin ziyaret edilmesiyle sona ermiştir.

04-11-202204-11-202204-11-2022

04-11-2022

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.