ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Halk Eğitim Merkezi Kursu Ziyareti
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN Yunus Emre Mahallesinde Halk Eğitim Merkezi ve ASO tarafından açılan kursu ziyaret etti.![Halk Eğitim Merkezi Kursu Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2015_01/k_13142224_j5.jpg)
Valilik Proje Merkezinde açılan ve mahallede bulunan hanımlar ile 1+1 Toki konutlarındaki dezavantajlı gruplara yönelik olarak düzenlenen giyim ve mefruşat kurslarını gezen GÜN kursiyerlerle sohbet etti.