ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Taşıma Merkezi Okul Müdürleri ve Taşıma Yapan Servis Yetkilileri İle Toplantı

Taşıma Merkezi Okul Müdürleri ve Taşıma Yapan Servis Yetkilileri İle Toplantı

28.11.2019 Perşembe günü saat 10.00'da ilimiz Cumhuriyet Ortaokulu salonunda, taşıma merkezi okul müdürleri ve (İlkokul-Ortaokul-Lise) taşıma yapan servis yetkilileri ile İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Aziz GÜN başkanlığında ve Şube Müdürü Memet ELMA'nın katılımı ile toplantı yapıldı.

Toplantıda aşağıdaki kararlar alındı:

1-)  Taşıma kapsamında okullarda eğitim gören öğrenciler, taşıma servisleri tarafından sabah ilk ders giriş saatinden 15 dakika önce okul bahçesine bırakılacaktır.
2-) Son ders çıkışına müteakiben öğrenciler okullardan alınacak ve yerleşim yerlerine bırakılacaklar. Okul dışında hiçbir yer ve noktadan öğrenci alınmayacaktır.
3-) Taşıma Merkezi Okul Müdürlükleri, dersten çıkış saatine göre, servislerin gelip öğrenciyi okuldan alacağı saate kadar, öğrencilerin okullarda kalmalarını sağlayacak tedbirler alacaklardır.
4-) Öğrencinin mağdur edilmemesi için, alınan bu kararlar okul müdürlükleri ve taşıma servis yetkilileri tarafından öğrencilere ve öğrenci velilerine detaylı bir şekilde anlatılacaktır.

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Aziz GÜN; "Alınan kararlar, mevzuat gereğidir. Herkesin alınan bu kararlara uyması ve karar hükümlerini yerine getirmesi lazım. Bu konu hepimizi ilgilendiren bir konudur ve çok önemlidir.  Uygulama konusunda birbirimize yardımcı olalıım." Dedi. Alınan kararların hayırlara vesile olması dilek ve temennisi ile toplantı sonlandırıldı.

28-11-201928-11-201928-11-2019

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.