ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, Hocabey TOKİ Ortaokulu'nu Ziyaret Etti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, okul ziyaretleri kapsamında ilimiz Hocabey TOKİ Ortaokulu'nu ziyaret etti.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, Hocabey TOKİ Ortaokulu'nu Ziyaret Etti

Ziyarette öğrencilere hitap ederek sağlık, mutluluk ve başarı temennisinde bulundu. Bu sene 8. sınıfların LGS sınavında başarılı olabilmesi için planlı, programlı çalışmaları, azmetmeleri gerektiğini ifade etti. Başarı çıtasını daha da yükseltmek istediklerini vurgulayarak derslerde ve kurslarda azami gayret; özellikle kitap okuma faaliyetine önem verilmesini istedi. Başarılı ve özgün uygulamaların, iyi örneklerin paylaşılması, akademik takip, izleme ve değerlendirme çalışmalarının, verimli bir şekilde uygulanması, EBA'nın aktif olarak kullanılmasının da başarıyı getireceğini ifade etti. Erzincan genelinde bu sene yüksek bir motivasyon olduğunu istekli, heyecanlı bir idareci, öğretmen ve öğrenci kitlesiyle karşılaşmasının kendisini ziyadesiyle memnun ettiğini söyledi.

Öğretmenlerle de devam eden eğitim öğretimle ilgili olarak kısa bir değerlendirme toplantısı yapan GÜN, 2023 Eğitim Vizyonunda bulunan Mutlu Çocuklar Güçlü Türkiye, Güçlü Öğretmen Güçlü Gelecek ifadelerinin değerlendirmesini yaparak, ne kadar mutlu çocuklar yetiştirirsek o kadar başarılı, güçlü gelecek elde edebileceğimizi vurguladı. Okulumuzun son yıllarda sanat ve sporla ilgili ciddi ve güzel çalışmalar yaptığı, bunlardan Basketbol, Çim Hokeyi, Masa Tenisi Futsal, Oryantiring, Tag Ragbi ve Floor Curling dallarında üstün başarılar elde ettiği görülmekte. Sanatsal olarak da müzik sınıfı ve gitar eğitimleri ile beslenme dostu ve beyaz bayrak projelerinin devam ettiği, bu ve bu benzeri etkinliklerin öğrencilere ne kadar yararlar kattığı hepimiz tarafından bilinmektedir dedi.

04-12-201904-12-201904-12-201904-12-201904-12-201904-12-2019

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.