ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, Bakanlığımız Tarafından Yayınlanan "YA DA" Dergisini İnceledi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, Bakanlığımız Tarafından Yayınlanan

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ilk sayısı yayınlanan "YA DA" Dergisini İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN incelendi.

Dergi hakkındaki görüşlerini ifade eden GÜN; Eğitimde temel yapı taşlarından biri sürekli okumak, mesleki gelişim göstermek ve ömür boyu öğrenici olmaktır. Millî Eğitim Bakanlığı bu doğrultuda "Ya da" Dergisi ile eğitimin dönüştürücü gücü olmaya devam edecektir. "Eğitim Ya Da Eğitim dediğimizde aslında çözümün başının da sonunun da eğitim olduğunu ifade etmeye çalışıyoruz."

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK'un derginin tanıtımında söylediği şu sözleri hatırlatan GÜN, "Diyalektik olarak 'ya da' kelimesiyle aslında başka perspektifler ve bakış açıları da var demeye çalışıyoruz. Bulunduğumuz bakış açısının dışında bakış açılarına davet ediyoruz. Bir meseleye 'şudur' ya da 'budur' demek yerine hem 'o' hem de 'o' demek istiyoruz." dedi. Dergiyi çıkartırken aslında çok büyük bir beklentilerinin söz konusu olmadığını ifade eden Selçuk, hayatın bütünlüğü içerisinde renklerden bir rengi boyutlardan bir boyutu tamamlamak ve güzelleştirmek için böyle bir çabanın içerisinde girdiklerini söylediğini hatırlatarak, Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak bizde Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK gibi "Eğitim "Ya da" Eğitim" diyoruz.

            İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, son olarak herkes için "Az ekranlı bol okumalı günler dileriz." Dedi.

10-01-202010-01-2020

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.