ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlandı

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlandı

10 Ocak'ın Çalışan Gazeteciler Günü olması münasebeti ile Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi Olan İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, Kent Konseyi Başkanı Gazeteci Yazar Sayın Hikmet KÖKSAL ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Gazeteciler Cemiyetine kutlama ziyaretinde bulundular.

            Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyeleri çalışan gazetecilerimize; Daha kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda çalışan, kamuoyu ve kamu arasında köprü kuran, kamuoyunun nabzını tutan, ülkemizin gelişen ve güçlenen demokrasisine önemli katkıları olan basınımız görevini büyük gayretler sarf ederek yerine getirmektedir. Bu görevlerini yerine getirirken soğuk, sıcak, yağmur, çamur demeden her ortamda verdikleri hizmetten ötürü kendilerine başarı dileklerinde bulundular.

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer KOŞAN; Kent Konseyinin, kent bilincinin oluşması, gelişmesi adına vermiş oldukları hizmetten ötürü ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek konsey yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

10-01-202010-01-2020

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.