ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, okul ziyaretleri kapsamında ilimiz İMKB Müşir Zeki Paşa Ortaokulu'nu ziyaret etti.

Ziyarette öğretmenlerle bir araya gelen GÜN, "Bakanlığımız Türkiye'nin her yerinde yaşayan öğrenci ve öğretmenlerimize eşit öğrenme ve öğretme imkânı sağladı. Artık şehrin ortasındaki okul da dağın ardındaki okul da bizim için bir adım uzaklıkta. Millî Eğitim Bakanlığı, dijital eğitim platformu olan Eğitim Bilişim Ağı'nın (EBA) yeni dönem lansmanını gerçekleştirdi. "Eğitimde Fırsat Adaleti" çerçevesinde tümüyle yenilenen Eğitim Bilişim Ağı'nın içeriği güncellendi. Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz tarafından etkin bir şekilde kullanılarak istifade edilmelidir. Destekleme ve Yetiştirme Kursları okullarımızda devam etmektedir. Öğrencilerimizin bu kurslara düzenli devam etmelerini sağlayalım. Kitap okuma konusunda da öğrencilerimizi bilinçlendirelim. Bunun için "Yazarlar Okullarda" projesi devam ediyor. Bu projedeki amacımız her öğrenci mutlaka boş kalan zamanını kitap okuyarak geçirmesidir" dedi.

21-02-202021-02-202021-02-202021-02-2020

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.