ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Odak 21. Yüzyıl Erzincan Aile Eğitimi Projesi

Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğünce 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının ilk döneminde yürütülmeye başlanan " Odak 21. Yüzyıl Erzincan Aile Eğitimi" projesi çocuğun en yakın çevresi olan anne-baba yoluyla, çocuğun çok yönlü gelişimini desteklemeyi, toplumsal gelişme ve kalkınmaya hız kazandırmayı ve çocuğun eğitiminde en önemli  aktör olan aileyi bilgilendirmeyi ve bilinçlendirmeyi böylece ilin eğitiminde katma değer oluşturmayı hedeflemektedir.
Odak 21. Yüzyıl Erzincan Aile Eğitimi Projesi

İlk dönem 13 okulla işbirliği içinde yürüttüğümüz aile eğitimi projemiz bu dönem Erzincan MEM'e bağlı 5 Anaokulu, 6 İlkokul, 5 Ortaokul, 5 Lise kademesinde yer alan toplam 21 okulla devam etmektedir. İlk dönem velilerimizden aldığımız olumlu dönütlerle hız kazanarak artan pilot uygulamalarımız idare ve rehber öğretmen-veli işbirliğiyle yürütülmektedir. Projenin sosyal medya ınstagram hesabına  @aile_egitimi_erzincan  adresinden ulaşılabilir.

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.