ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, okul ziyaretleri kapsamında ilimiz TOBB Binali Yıldırım Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni ziyaret etti.

Ziyarette öğretmenlerle bir araya gelen GÜN, "Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına devam eden öğrenciler hakkında okul idarecilerinden bilgi alarak, öğrencilerimizin bu kurslara düzenli devam etmelerini sağlayalım ve bu kursların önemini onlara anlatalım.  Kitap okuma konusunda da öğrencilerimizi bilinçlendirelim. Bunun için "Yazarlar Okullarda" projesi devam ediyor. Bu projeyi uygularken yazarlarımızı tüm okullarımızla aynı yıl içerisinde buluşturamıyoruz ama proje süresince hedefimiz her okulumuzla yazarlarımızı buluşturmaktır. Ayrıca bu projedeki amacımız her öğrenci mutlaka boş kalan zamanını kitap okuyarak geçirmesidir. Bakanlığımız tarafından yenilenen Eğitim Bilişim Ağı'nın (EBA) öğretmen ve öğrencilerimiz için bir fırsat olduğunu ifade ederek mutlaka kullanalım ve kullandıralım" dedi.

10-03-202010-03-202010-03-2020

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.