ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, okul ziyaretleri kapsamında ilimiz Hezarfen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Mesleki Eğitim Merkezi'ni ziyaret etti.

Hezarfen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Mesleki Eğitim Merkezi'ni ziyaretinde yöneticilerden okul ve kurum hakkında bilgi aldıktan sonra Hezarfen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri ile toplantı yaptı. GÜN, toplantıda devam eden eğitim öğretim hakkında değerlendirmelerde bulunduktan sonra mesleki teknik eğitimin önemini ifade ederek, Bakanlığımız tarafından yenilenen Eğitim Bilişim Ağı'nın (EBA) her kademedeki okullarda olduğu gibi mesleki teknik eğitim liselerimizde okuyan öğrencilere de hitap ettiğini, bu nedenle öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz tarafından sürekli kullanılmalıdır. Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına devam eden öğrencilerimizin bu kurslara düzenli devam etmelerini sağlayalım ve bu kursların önemini onlara anlatalım.  Kitap okuma konusunda da öğrencilerimizi bilinçlendirelim dedi.

11-03-202011-03-202011-03-2020

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.