ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MESLEK LİSELİYİZ, YAŞLILARIMIZIN YANINDAYIZ

Proje kapsamında yardımlaşma, ihtiyaç sahibine yardım etme, kardeşlik, merhamet, vicdan, birlik ve beraberlik duygularının güçlendirilmesi, toplumda kalıcı gönül köprüleri kurulması amaçlanmaktadır.  
MESLEK LİSELİYİZ, YAŞLILARIMIZIN YANINDAYIZ

Ülkemizde devam eden COVİD-19 salgını nedeniyle evlerinden çıkamayan 65 yaş ve üstü vatandaşlarımıza destek olmak amacıyla mesleki liselerimiz tarafından oluşturulan gönüllü ekipler;

-        Su tesisatı küçük onarımları,

-        Elektrik tesisatı küçük onarımları,

-        Mobilya küçük onarımları,

-        İnşaatla ilgili küçük onarımlar yapacaktır.

Proje kapsamında yardımlaşma, ihtiyaç sahibine yardım etme, kardeşlik, merhamet, vicdan, birlik ve beraberlik duygularının güçlendirilmesi, toplumda kalıcı gönül köprüleri kurulması amaçlanmaktadır.  Ayrıca 65 yaş ve üstü vatandaşlarımıza incitilmeden, kalplerini kırmadan yardım edilmesi, hayata tutunmalarına katkıda bulunulması amaçlanmaktadır.

Proje kapsamında Meslek Liselerimizde oluşturulan gönüllü ekipler tarafından 65 yaş ve üstü vatandaşlarımıza talep edilen destek gerekli sağlık tedbirleri alınarak sağlanacaktır.

65 yaş üstü vatandaşlarımızdan proje kapsamında yardım talep edenlerin mesai saatleri içerisinde İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün 0 446 214 1605- 0446 214 20 73 numaralı telefonlarını arayarak iletişim bilgilerini ve taleplerini iletmeleri durumunda kendilerine en kısa sürede destek olunacaktır.

06-04-2020

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.