ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hoş Geldin Öğretmenim

Hoş Geldin Öğretmenim

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN ilimizde yeni göreve başlayan öğretmenleri makamında kabul etti.

18 Mart 2020 tarihi itibari ile ilimize çeşitli branşlarda atanan 93 öğretmenimiz görevlerine başlıyorlar. İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, göreve başlayan öğretmenlerimize "Geleceğimizi inşa etme, ülkemizi 2023 ve sonrasına hazırlama yolculuğunda yeni nesilleri yetiştirmek için kutsal bir görevi yerine getirmek için eğitim camiasına bu kutlu aileye Erzincan'ımıza hoş geldiniz.

Öğretmenlik gerçekten çok ulvi ve yüce bir meslektir. Bu ilk yılınızda şimdiye kadar hiç tanımadığınız, gitmediğiniz yerlere geldiniz ve tanıştınız. Öğretmenliğin ilk yılı "başlama ve kırılma yılı" olarak görülmektedir. Farklı sıkıntı ve problemlerle karşılaşabilirsiniz her zaman sizin sıkıntınızı çözmek için yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim" dedi.

Nurettin Topçu; Ademoğlunu, beşikten alarak mezara kadar götürüp teslim eden, dünyanın en büyük mesuliyetine sahip insandır muallim der.

Ziyarette bulunan öğretmenlere teşekkür eden GÜN, kendilerine hayırlı olsun temennisinde bulunarak Erzincan'a hoş geldiniz dedi.

23-06-202023-06-2020

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.