ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'ün YKS Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'ün YKS Mesajı

Aylardır Alın Teri Döküp Sıkıntılı Bir Süreçte Hayallerinin Peşinde Koşan Sevgili Gençler,

Öğrenim hayatınızda belli bir döneme,  YKS maratonuna nokta koymanıza sayılı saatler kaldı. Bu süreci başarıyla tamamlayacağınıza yürekten inanıyorum. Pandemi sürecinde okullardan ayrı kaldınız ama hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışmaktan vazgeçmediniz. Öğretmenlerimizin destekleri ve yönlendirmeleriyle, ailelerimizin özverili tutumlarıyla sınava iyi bir şekilde hazırlandınız.

YKS, gençlerimizin kişiliğini değil, bilgisini, donanımını, müfredatlardaki kazanımlarını ölçen sorulardan oluşuyor. Sınavdan alacağınız sonuç ne olursa olsun bizler için de aileleriniz için de çok değerlisiniz. Sizlerin gözlerinizdeki ışıltı güzel ülkemizin yarınlarını aydınlatacaktır. YKS'ye güvenli bir ortamda girmeniz için tüm okullarımızı sınava uygun bir şekilde hazırladık. Sınavın sorunsuz bir şekilde tamamlanması için tüm önlemlerimizi aldık. Gönül rahatlığıyla sınava girip güzel sonuçlar almanızı temenni ediyorum.

Unutmayın ki güçlükler, başarının değerini artıran süslerdir. YKS de hayatımızdaki süslerden sadece biri. Sınavın size engel değil başarı merdivenlerinde bir basamak olmasını diliyorum. Alın terinizin karşılığını fazlasıyla alacağınıza yürekten inanıyorum.

Elinizdeki kalemin başarının anahtarı olduğunu unutmayın. Çalışmalarınızın karşılığını fazlasıyla aldığınız bir sınav olmasını temenni ediyor, tüm öğrencilerimize üstün başarılar diliyorum.

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.