ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TYT Türkiye Birincisi Ödüllendirildi

TYT Türkiye Birincisi Ödüllendirildi

İlimiz TOBB Binali Yıldırım Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Elif Sude MEYDAN 2020 TYT ek yerleştirme Türkiye 1.si  ve sayısal Türkiye 662. si olması nedeniyle İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN tarafından ödüllendirildi.

            Okulda yapılan törende duygu ve düşüncelerini anlatan Elif Sude MEYDAN, "Başarımda büyük emek ve gayretleri olan okulun idareci, öğretmenleri ve aileme çok teşekkür ederim. Ayrıca proje okulu olarak ilk mezunlarını veren okulumuzda böyle bir derece almam beni ve öğretmenlerimi mutlu etmiştir. Bu başarıyı elde etmemdeki en önemli etken planlı, düzenli ve çok ders çalışmamla birlikte spor yaptım, kendime vakit ayırdım. Tercih edeceğim okula gelince geleceğin mesleği olarak gördüğüm Yazılım Mühendisliği veya Genetik Mühendisliği yazmayı düşünüyorum. Burada da elde edeceğim başarıyla Müslüman bir Tük kadınının neler yapmış olacağını ispatlamış olacağım" dedi.

            TOBB Binali Yıldırım Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Uğur MUTLU, "Öğrencimiz Elif Sude MEYDAN "Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına düzenli olarak devam ederek ve çok çalışarak bu başarıyı elde etmiştir. Proje okulu olarak ilk mezunları verdiğimiz bu sene böyle bir derece çıkması bizleri de son derece mutlu etmiştir. Öğrencimizi tebrik ediyor, kendisine başarılar diliyorum" dedi.

            İki altınla ödüllendirilen altın kızımız Elif Sude MEYDAN için şu ifadelere yer veren İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, "Söyleyecek herhangi bir söz yok. Öğrencimiz Elif Sude MEYDAN'ın sözleri öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz için altın mesabesindedir. Okul idarecilerini, öğretmenlerini, öğrencimizin ailesini ve kendisini tebrik ediyorum. Bundan sonraki eğitim hayatında başarılar diliyorum" dedi.

            Öğrencinin ailesinin ve okul aile birliğinin de hazır olduğu törende öğrencimize İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN ve Okul Müdürü Uğur MUTLU tarafından altın hediye edildi.

30-07-202030-07-202030-07-2020

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.