ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın Mehmet MAKAS E-Konferans Üzerinden Okul Müdürleri İle Toplantı Yaptı

Valimiz Sayın Mehmet MAKAS başkanlığında İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN, Şube Müdürü Hüseyin EROL, İlçe Millî Eğitim Müdürleri ve okul müdürlerinin katılımı ile e-konferans sistemi üzerinden toplantı gerçekleştirildi.
Valimiz Sayın Mehmet MAKAS E-Konferans Üzerinden Okul Müdürleri İle Toplantı Yaptı

Toplantıda okul müdürlerine seslenen Valimiz Sayın Mehmet MAKAS, kademeli olarak yüz yüze eğitim ve öğretimin başladığına değinerek; "Kademeli ve seyreltilmiş eğitimin ardından inşallah en kısa sürede normal eğitim hayatına geçeceğiz" dedi.

Zorlu bir süreçten geçildiğine vurgu yapan Valimiz Sayın Mehmet MAKAS, hayatın tüm alanlarını etkileyen pandemi ile mücadelede; maskemizi takıp, sosyal mesafemize dikkat ettiğimiz ve hijyen kurallarına uyduğumuz takdirde bu hastalığın üstesinden gelinebileceğini işaret etti. 

 Valimiz Sayın Mehmet MAKAS, "Çocuklarımız sizlere emanet. Okullarda daha dikkatli olup, sınıflarda hijyen ve Covid-19 salgını ile mücadele kuralları neyi gerektiriyorsa onu uygulayacağız. Öğrencilerimizi ve velilerimizi sürekli bilgilendireceğiz. İnşallah hep birlikte bu sürecin üstesinden geleceğiz. Hepinize kolaylıklar diliyorum, eğitim öğretim yılımız hayırlı olsun" dedi.

22-10-202022-10-202022-10-202022-10-2020

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.