ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müftü ÇAKIR'dan Ziyaret

Erzincan İl Müftüsü Burhan ÇAKIR ve beraberindeki heyet, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'ü makamında ziyaret etti.
Müftü ÇAKIR'dan Ziyaret

Erzincan İl Müftüsü Burhan ÇAKIR ve beraberindeki heyet, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'ü makamında ziyaret etti.

Mevlid-i Nebi haftası münasebeti ile İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'ü ziyaret eden İl Müftüsü Burhan ÇAKIR Mevlid Kandilini tebrik etti. Bu yıl "Peygamberimiz ve Çocuk" teması ile kutlanan Mevlid-i Nebi haftasının önemine dikkat çekilerek çocuklarımız ve gençlerimiz için millî eğitim müdürlüğü ve müftülük tarafından yapılabilecek çalışmaların görüşüldüğü ziyarette gençlerimizin ve çocuklarımızın millî manevi değerlerinin inşasında paydaş olan iki kurumun birlikte çalışması gerektiği vurgulandı. İlimizde geçen yıl müftülük tarafından açılan gençlik merkezinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren İl Müftüsü ÇAKIR öğrencilerin gençlik merkezine olan ilgisinden söz etti. Gençlik merkezinde müftülük ve millî eğitim müdürlüğü tarafından yapılan ortak çalışmaların başarılı bir şekilde devam etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren ÇAKIR çalışmaların devam etmesi temennisinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN Erzincan İl Müftüsü Burhan ÇAKIR'a teşekkür etti.

28-10-2020

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.