ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Can Erzincan'dan Can Azerbaycan'a ''Bir Yumak Mutluluk ''

Mamahatun Anaokulundan Can Erzincan'dan Can Azerbaycan'a ''Bir Yumak Mutluluk '' Projesi ile Bakü şehri Tam Ortaokuluna okulöncesi yaş gurubuna uygun örgüler gönderildi.
Can Erzincan'dan Can Azerbaycan'a ''Bir Yumak Mutluluk ''

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN Mamahatun Anaokulunu ziyaret ederek Can Erzincan'dan Can Azerbaycan'a ''Bir Yumak Mutluluk ''gönderiyoruz 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü kutlu olsun mesajı verdi.

Değerler eğitiminde yer alan yardımlaşma ve dayanışmayı sözel ifadelerle değil de uygulamaya aileleri de katarak yaparak -yaşayarak öğretmeyi hedefleyen proje hayata geçirildi. 

Ailelerle yapılan çalışmaların çocuğun zihinsel ve duygusal gelişimini olumlu yönde arttırdığı düşüncesi ile Değerler eğitiminin sadece okul da değil aile ile işbirliği içinde de yürütüldüğün de daha kalıcı olacağı düşünülerek 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü için planlanan proje ile aynı zamanda bütün Dünya çocuklarının kardeş olduğunu çocuklarımıza yaparak-yaşayarak öğretmek için yapılan proje kapsamında okul aile işbirliği sağlanarak velilerimizden destek alınmış ve bir yumak iple velilerimizin ördükleri okulöncesi yaş gurubuna uygun örgüler 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü' nde kardeş ülke Can AZERBAYCAN 'daki Bakü şehri Tam Ortaokuluna kargo ile gönderilmiştir.

19-11-202019-11-202019-11-202019-11-2020

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.