ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hasan Âli Yücel Edebiyat Ödülleri Sahipleri Çevrim İçi Ödül Törenine Katıldı

Hasan Âli Yücel Edebiyat Ödülleri Sahipleri Çevrim İçi Ödül Törenine Katıldı

İlimiz Ziya Gökalp İlkokulu sınıf öğretmeni Ahmet NAYİR "24 AYAR" rumuzu, "AYAZ" isimli eseri ile yarışmada derece elde ettiğinden bugün saat 11:00'de Millî Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK ile canlı bağlantıyla yapılan ödül töreninde, ödülünü aldı.

Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından Hasan Âli Yücel Edebiyat Ödülleri kapsamında bu yıl ikincisi gerçekleştirilen "Yuva" temalı Öğretmenler Arası Kısa Öykü Yarışmasında 81 ilden il değerlendirme kurulları tarafından birinci olarak seçilen eserler Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından oluşturulan ön jüri ve son jüri değerlendirme komisyonları tarafından incelenmiş olup yapılan değerlendirmeler sonucunda, ilimizin geçen yıl elde ettiği başarıdan sonra bu yıl da Ziya Gökalp İlkokulu sınıf öğretmenimiz Ahmet NAYİR "24 AYAR" rumuzu ile "AYAZ" isimli eseri ile yarışmada derece elde etmişti. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

23-11-202023-11-2020

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.