ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Emektar Öğretmenler Ziya Öğretmen İle Buluştu

Emektar Öğretmenler Ziya Öğretmen İle Buluştu

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK, emekli olmuş öğretmenlerle tele konferansla bir araya geldi. Bu konferansta ilimizi emekli öğretmen Hamdi ERTANE temsil etti.

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK, tele konferansta şu ifadelere yer verdi. "Eğitime ömrünü adamış emekli meslektaşlarımla buluştuk. Onlar da ben de hem çok heyecanlı hem de mutluyduk. Hatırlanmaktan memnundular. "Kalbinizde, aklınızda bir yerimiz olduğunu bilmek mutlu etti." dediler. Onların vefa dediği şey, öncelikli görevlerimizden biri oysa. Asıl vakit ayırma nezaketleri için ben teşekkür ettim kendilerine. Anlattıklarından, paylaştıkları tecrübelerden bir kez daha anladım ki öğretmenin emeklisi değil, emektarı olur. Kimi, dernek kurup "Eğitim okulla sınırlı değil, çalışmaya devam..." demiş; kimi, öğrencilerine ders anlatmaya, yol göstermeye devam ediyor. Genç meslektaşlarımın ve bizlerin, onların yol göstericiliğine, rehberliklerine çok ihtiyacımız var. Bu sıkıntılı salgın süreci sonrası kendileriyle yüz yüze görüşmek, ufuk açan önerilerini dinlemek üzere sözleştik. Emekleri için milletim adına hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyor, toplantı sonrasında salonda olduğu gibi önlerinde ceketimin düğmelerini bir kez daha ilikliyorum. Sağlıklı uzun ömürleri olsun" dedi.

14-12-202014-12-2020

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.