ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning Kalite Etiketi Ödülleri

eTwinning Kalite Etiketi Ödülleri

eTwinning, Avrupa'daki okullar için oluşturulmuş bir topluluktur. İletişim kurmak, işbirliği yapmak, projeler geliştirmek, paylaşmak; kısacası Avrupa'daki en heyecan verici öğrenme topluluğunu hissetmek ve bu topluluğun bir parçası olmak için, Avrupa ülkelerindeki katılımcı okullardan birinde çalışan personele yönelik bir platform sunmaktadır. Kalite Etiketi, öğretmenlerin ve okulların eTwinning aktivitelerinin yüksek düzeye ulaştığını somut bir şekilde tanımaktadır. Öğrenciler için bu, çalışma gayretlerini güçlendirmekte ve genel olarak okul için, Avrupa'da işbirliği çalışmasında kalite ve açıklığa olan bağlılığı teyit etmektedir.

Gerçekleştirdiği proje çalışmaları Avrupa ve/veya Ulusal Kalite Etiketine layık görülen öğretmenlerimize yönelik gerçekleştirilen ödül töreni bu yıl içinde bulunduğumuz Covid-19 pandemi sürecinin beraberinde getirdiği sosyal mesafe kuralları sebebiyle yüz yüze gerçekleştirilmemiş olup Erzincan İli Kalite Etiketlerine yönelik gerçekleştirilen çevrimiçi toplantıda İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, Avrupa ve Ulusal Kalite etiketi almaya hak kazanan farklı branş ve okullardan 23 öğretmene ve bu başarıda emeği geçen tüm paydaşlara emeklerinden dolayı teşekkür etti.

23-12-202023-12-2020

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.