ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, Erzincan Fen Lisesi'ni Ziyaret Etti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, Erzincan Fen Lisesi'ni Ziyaret Etti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, Erzincan Fen Lisesi'nde 15 tatil sürecinde başlayan Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını ziyaret etti.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, kurslar hakkında okul idarecilerinden ve öğretmenlerden bilgi alarak öğrencilerinde bu kurslar hakkındaki genel görüşlerini dinledi. Öğrenciler, pandemi sürecinde evde kalarak yüz yüze eğitimden mahrum olduk. Kursların başlamasıyla birlikte okulda olmanın, yüz yüze eğitim almanın değerini çok daha iyi anladık dediler. Öğretmenler, öğrencilerin okuldan uzak kaldığı süre içerisinde bu kadar iyi bir şekilde dönüş yapmış olmaları bizleri son derece memnun etmiştir. Okul yöneticileri ise, Öğretmenlerin fahri olarak katıldıkları etüt çalışmalarında öğrencilerin birbirlerinden pozitif anlamda etkilenerek daha verimli ders çalışmaları amaçlanmaktadır. Kamp havasında geçen çalışmalara son sınıf öğrencilerinin tamamının katılmış olması motivasyonu daha da artırmıştır.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, "Bu pandemi sürecini hep birlikte atlatacağız. Maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyduğumuz sürece inanıyorum ki zarar görmeyeceğiz. Sizlerin bu kadar dolu bir şekilde okula dönüş yapmış olmanız bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir. El ele verdiğimiz sürece, öğretmenlerimizi iyi dinleyerek başaramayacağımız bir şeyin olmadığını hep birlikte göreceğiz. Bu süreçte okullarımızda yapılan çalışmalara katkı sağlayan herkese teşekkür ederim dedi.

02-02-202102-02-202102-02-202102-02-202102-02-2021

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.