ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erzincan Barosundan Eğitime Anlamlı Destek

Erzincan Barosundan Eğitime Anlamlı Destek

Erzincan Baro Başkanı Av.Adem AKTÜRK ve baro yönetim kurulu üyesi Av.Hakan YEŞİL İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'ü makamında ziyaret ederek ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere 13 adet tableti teslim ettiler.

            Erzincan Baro Başkanı Av.Adem AKTÜRK, "Pandemiden dolayı onlayın eğitimler için ihtiyaç duyulan tabletlerle ilgili olarak Erzincan Barosu ve bir öğretmen çocuğu olarak destekte bulunmak adına, eğitimle ilgili kendim ve baromuzun üzerimize düşen ne varsa yapmanın gayret ve çabası içerisinde olduk, olmaya da devam edeceğiz. Bu süreç herkese ciddi sorumluluklar yüklemiştir" dedi.

            İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, "Pandemi sürecinde bazı sivil toplum kuruluşları ve hayırseverlerin yaptı bu desteğe, Erzincan Barosu'nun da katılmış olması bizleri son derece memnun etmiştir. Bu duyarlılığınızdan dolayı çok teşekkür ediyor, bu desteği çok anlamlı buluyoruz. Çünkü bu çalışmalarımızla çocuklarımızın eğitim hayatına ve geleceğine dokunuyoruz. Onların mutluluğu ülkenin ve bizlerin mutluluğudur" dedi.

04-02-202104-02-2021

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.