ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning Avrupa Ödüllerinde Erzincan Başarısı

eTwinning Avrupa Ödüllerinde Erzincan Başarısı

Her yıl dünya genelinde gerçekleştirilen eTwinning projelerinin kalite ve nitelik açısından değerlendirilmesiyle bu projeler içerisinden belirli kategorilerde 1.liğe layık görülen projeler eTwinning Avrupa Özel Ödülleri ile ödüllendirilmektedir.

2021 yılında 43 ülkeden 870 proje eTwinning Avrupa Özel Ödülleri'ne aday gösterilmiş ve bu projeler içerisinden 9 kategoride 13 proje Avrupa Özel Ödülü almaya hak kazanmıştır. Eğitim öğretim ortamlarına yenilikler kazandırmak için gösterdikleri olağanüstü çabalar sonucunda bu yıl ülkemizin çeşitli illerinden 31 öğretmenimizin içerisinde yer aldığı projeler Avrupa Özel Ödülü'ne layık görülmüştür. İlimiz merkez ilçede yer alan Şehit Jandarma Er Fatih Çaybaşı Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Sevgi SEÇGÜL öğretmenimiz de bu 31 öğretmen içerisinde yer almış ve proje ortaklığını başarıyla gerçekleştirdiği ''The Champion of The World'' isimli proje ise Bulgaristan Ulusal Destek Servisi tarafından desteklenen Peyo Yavorov Özel Ödülü'ne layık görülmüştür. Ödül, ismini Bulgar Edebiyatının önemli temsilcilerinden biri olan Peyo Yavorov'dan almıştır. 2021 yılında çabaları bu ödüle layık görülen, kurucuları Romanya ve Azerbaycan olan The Champion of The World projesi ekibini ve öğretmenimiz Sevgi SEÇGÜL'ü İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

22-02-202122-02-202122-02-2021

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.