ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İkinci Dönem Zümre Öğretmen Toplantıları Devam Ediyor

İkinci Dönem Zümre Öğretmen Toplantıları Devam Ediyor

Bakanlığımız tarafından 15 Şubat 2021 tarihinden itibaren anaokulları, köy ve seyrek nüfuslu yerleşim yerlerindeki ilkokul ve ortaokulların yüz yüze eğitime geçmesi 01 Mart 2021 tarihinden itibaren ilkokulların haftada iki gün, sekizinci sınıfların beş gün yüz yüze eğitime başlaması amacıyla okul yönetimleri tarafından zümre öğretmenleri ve rehberlik servisinde görevli öğretmenlerle birlikte yapılacak planlama doğrultusunda öğretmenlerin değerlendirme yapması kararlaştırılmıştır.

Bu kapsamda İMKB Müşir Zeki Paşa Ortaokulu'nda yapılan okul branş zümre öğretmenleri toplantılarına katılan İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, "Öğretmenlerimizin görüş ve önerilerini dinledik. Öğrencilerin derslere katılım oranları ve bu süreçte yaşanılan sorunları ele aldık. 1 Mart'tan itibaren başlayacak olan yüz yüze eğitimin sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için yapılacak olan çalışmaları değerlendirdik" dedi.

26-02-2021

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.