ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning Projelerinde Zirveye Ulaştıran Çalıştay "Zirve10 eTwinning Ulusal Çalıştayı"

eTwinning Projelerinde Zirveye Ulaştıran Çalıştay

10 İl Milli Eğitim Müdürlüğü eTwinning İl Koordinatörleri tarafından organize edilen "ZİRVE10 eTwinning Çalıştayı"nın açılışına, Eğitim Teknolojileri Geliştirme ve Projeler Daire Başkanı M. Hakan BÜCÜK, İl Milli Eğitim Müdürlerimiz, eTwinning Türkiye Koordinatörü M. Fatih DÖĞER ve UDS Mesleki ve Pedagojik Gelişim Sorumlusu Dr. Hülya BAL ile YouTube ve Zoom üzerinden 2000 e yakın öğretmenimiz katılım gösterdi.

Bartın, Bolu, Diyarbakır, Düzce, Erzincan, Mardin, Ordu, Siirt, Trabzon ve Van illerinin koordinatörlüğünde gerçekleştirilen çalıştayın açılışına katılan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, eTwinning projelerinin önemine değinerek etkinliğe katılmaktan ötürü mutluluğunu ifade etti. İlk gün eTwinning Proje Yazma Eğitimi ve Twinspace Sayfalar Düzeni alanında eğitim gerçekleştirildi. Çalıştayımıza katılarak bizi yalnız bırakmayan tüm okul yöneticilerine ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

23-03-202123-03-2021

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.