ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erzincan Sosyal Bilimler Lisesi Öğrencisi Hatice Tuana DENİZ Havalı Silahlar Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında Türkiye Birincisi

Erzincan Sosyal Bilimler Lisesi Öğrencisi Hatice Tuana DENİZ Havalı Silahlar Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında Türkiye Birincisi

19-24 Mart 2021 tarihlerinde Mersin'de düzenlenen Havalı Silahlar Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında Türkiye Birincisi olan Erzincan Sosyal Bilimler Lisesi Hazırlık sınıfı öğrencisi Hatice Tuana DENİZ, Okul Müdürü Hamza YILMAZ, Müdür Yardımcısı Selahattin ASLAN ve Antrenör Nurefşan POLAT İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'ü makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette öğrencimiz ve başarısı hakkında kısa bilgi veren Antrenör Nurefşan POLAT, "Sporcumuzun yaklaşık 7-8 yıldır bu sporda olağanüstü gayretler sarf ettiğini ve başarısının tesadüf olmadığını" söyledi.

Öğrencimiz Hatice Tuana DENİZ, Hedefleri arasında iyi bir Psikolog olmak istediğini, aynı zamanda sporculuk kariyerinde de Milli Takıma seçilerek ülkemizi uluslararası yarışmalarda temsil etmek ve Bayrağımızı göndere çekip İstiklal Marşımızı okutmak olduğunu söyledi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, Öğrencimizin başarılarının devam etmesi ve hedeflerini gerçekleştirmesi için her türlü desteğin kendisine verileceğini ifade ederek, bu öğrencimizin başarısında emeği ve katkıları bulunan herkese teşekkür ederek, Tablet Bilgisayar ile ödüllendirdi.

08-04-202108-04-2021

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.