ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yazar İrfan Gürkan ÇELEBİ İle Online Söyleşi Gerçekleştirildi

Yazar İrfan Gürkan ÇELEBİ İle Online Söyleşi Gerçekleştirildi

"Candır Kitap Can Hep Birlikte Okuyor Erzincan" projesi kapsamında İl Millî Eğitim Müdürlüğü ARGE birimi olarak etkinliklere tam hızıyla devam ediyor.

Projemizin diğer ayağı olan Online Yazar Söyleşileri ile ilimizdeki ilkokul, ortaokul ve lise kademesindeki öğrencilerimizi yazarlarla online platformda bir araya getiriyoruz. Aynı zamanda yazarımızın önceden özel olarak isme imzalı kitabını öğrencilerimize ulaştırılmasını sağlıyoruz. Bu çerçevede Yazar İrfan Gürkan ÇELEBİ ile 13 Nisan 2021 Salı günü saat 18:00'de 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulu ve İMKB Müşir Zeki Paşa Ortaokulu öğrencileriyle zoom platformu üzerinden 'Kitaplar ve Onların Serüveni Üzerine 'adlı söyleşi ile bir araya gererek keyifli bir sohbet gerçekleştirildi. Söyleşinin açılışını İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Aziz GÜN'ün konuşması ile başlamış olup daha sonra Yazar İrfan Gürkan ÇELEBİ'nin keyifli söyleşisi ile devam etmiştir. İrfan bey söyleşiye başlamadan önce "Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğünün yıllardır süren örnek okur yazar buluşmaları programını bu yıl online olarak gerçekleştirdiklerinden dolayı memnun olduğunu. Erzincan'ı sabırla kitabın başkenti yapmaya emek veren İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'e ve emeği geçen tüm öğretmen, öğrenci ve velilere sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum' dedi. Daha sonra söyleşi ARGE birimi öğretmenlerimizden Kübra Tuğçe BİNGÖL'ün koordinatörlüğünde devam edilmiş olup son kısımda öğrencilerin soruları cevaplandırıldı.

14-04-202114-04-2021

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.