ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yazar Merve GÜLCEMAL İle Erzincan Akademi Kapsamında Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerine Yönelik Eğitim Semineri Gerçekleştirildi

Yazar Merve GÜLCEMAL İle Erzincan Akademi Kapsamında Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerine Yönelik Eğitim Semineri Gerçekleştirildi

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ARGE birimine bağlı Erzincan Öğretmen Akademi ekibince planlanan "Din Eğitiminde Çocuk Edebiyatının ve Hikayelerinin Rolü" konulu din kültürü öğretmenlerine yönelik çevrimiçi eğitim semineri gerçekleştirildi.

Yazar, Eğitimci, Hafız Merve GÜLCEMAL ile 18 Mayıs  salı  günü saat 19:00'da din kültürü ve ahlak bilgisi  öğretmenler ile zoom platformu üzerinden eğitim semineri için bir araya gelindi. Online seminere İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, Strateji Geliştirme Birimi Şube Müdürü Hüseyin EROL, Şube Müdürleri ve il genelindeki din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenleri katılım sağladı. İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'ün de katılım sağlayıp konuşma yaptığı seminerin moderatörlüğünü ARGE biriminden Kübra Tuğçe BİNGÖL yaptı. Toplantıda Yazar, Eğitimci, Hafız Merve GÜLCEMAL tarafından, "çocuk edebiyatında hikayeler ve kıssaların kullanılması, hikâyelerle değerler, hikâyeler ve masallarda bilinçaltı, duygu, hafıza ve rol model" gibi konular üzerinden değerli açıklamalarda bulunuldu.

22-05-202122-05-202122-05-202122-05-2021

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.