ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Demirkent TOKİ Ortaokulu eTwinning Proje Ekibinden İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'e Ziyaret

Demirkent TOKİ Ortaokulu eTwinning Proje Ekibinden İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'e Ziyaret

Demirkent TOKİ Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Şule DEMİR'in yürütücüsü olduğu "Asparagas" eTwinning Projesi kapsamında yapılan etkinlikleri içerin haber dergisi "ASPARAGAS" İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'e takdim edildi.

Ziyarete Demirkent TOKİ Ortaokulu Müdürü Ahmet SAĞSÖZ, eTwinning proje ekinde yer alan İngilizce öğretmeni Şule DEMİR ve projede görevli öğrenciler; Miraç GÜNEŞ, Zehra KILIÇKAYA ve Yusuf Tuna ATEŞ katıldı.

eTwinning projesi hakkında bilgi veren İngilizce Öğretmeni Şule DEMİR, projenin 5 Türk, 5 Yabancı ortakla yürütüldüğünü ve medya okuryazarlığı temalı uluslararası bir proje olduğunu belirtti. Projede medya okuryazarlığı basamakları olan erişim, analiz, değerlendirme adımları ile ilgili çalışmalar yapıldığını ifade eden Şule DEMİR, proje sayesinde öğrencilerin eleştirel düşünme becerilerinin geliştiğini belirtti.

Okul Müdürü Ahmet SAĞSÖZ ise yaptığı açıklamada, proje sayesinde öğrencilerin üretim basamaklarında diğer ülkelerdeki öğrenci gruplarıyla birlikte çalışarak takım halinde çalışmayı öğrendiklerini belirtti. Projenin sonunda öğrencilerin hazırladığı haber dergisinin de tamamen öğrencilerin bir ürünü olduğunu söyledi.

Açıklamaların ardından Demirkent TOKİ Ortaokulu Müdürü Ahmet SAĞSÖZ ve İngilizce Öğretmeni Şule DEMİR tarafından Proje kapsamında hazırlanan Asparagas dergisi İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'e takdim edildi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, böyle bir eTwinning çalışması yaptıkları için başta projede görevli öğrenciler olmak üzere, İngilizce Öğretmeni Şule DEMİR'e Demirkent TOKİ Ortaokulu yöneticilerine ve emeği geçen herkese teşekkür ederek başarılar diledi.

14-06-202114-06-202114-06-202114-06-2021

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.