ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Telafide Ben de Varım" Komisyon Toplantısı YapıldıBakanlığımız tarafından 5 Temmuz - 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında uygulanacak olan "Telafide Ben de Varım" programı kapsamında ilimizde oluşturulan İl Koordinasyon Kurulu İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN başkanlığında Erzincan Fen Lisesi toplantı salonunda komisyon toplantısı yapıldı. Toplantıya paydaşlarımız olan İl Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ve İl Gençlik ve Spor Müdürlüğünden de katılım sağlandı.

Yapılan toplantıda İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, "Bakanlığımız 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak, okullar arasındaki başarı ve imkân farklılıklarını azaltmak, Covid-19 salgını süresince gerçekleştirilen seyreltilmiş, uzaktan eğitim faaliyetlerinin sona erdiği yaz tatili süresince çocuklarımızın fiziksel, sosyal, duygusal gelişimlerini bilimsel, kültürel ve sportif eğitim faaliyetleri ile desteklemek amacıyla "Telafide Ben de Varım" programı uygulanacaktır." Dedi.

Bu programda ilimizde yapılması planlanan eğitim ve etkinlikler hakkında bilgi verilip bakanlığımız sistemi tanıtıldıktan sonra daha fazla neler yapılacağı üzerinde tartışıldı. Öğrenci, öğretmen ve veliler için yapılabilecek eğitim ve etkinlikler belirlendi. Paydaşlarımızın yapacağı katkılar hakkında bilgi verildi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, toplantıya katılan paydaşlarımız ve koordinasyon kurulu üyelerine teşekkürlerini ileterek toplantıyı sonlandırdı.

16-06-202116-06-202116-06-202116-06-2021

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.