ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yazdığı Kitabı İl Millî Eğitim Müdürümüze Hediye Etti

Yazdığı Kitabı İl Millî Eğitim Müdürümüze Hediye Etti

            Mamahatun Anaokulu Müdürü İlkay ÇELİK Türkçe ve İngilizce yazdığı "Bir Kedi Miyav Dedi" adlı eserini İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'e hediye etti.

Kitap hakkında bilgi veren İlkay ÇELİK, "Bir Kedi Miyav Dedi" Türkçe ve İngilizce yazdığım Us yayınlarından çıkan ilk hikâye kitabımı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'e takdim ettim. Okulöncesi ve ilkokul 1,2 ve 3.sınıf öğrencilerimize hitap eden hikayem de çocuklarımıza kitap okuma alışkanlığı yanında hayvan sevgisini,  yardımlaşmayı ve insani değerleri öğretmeyi hedeflerken, İngilizce çevrisine de yer vererek çocuklarımızın İngilizce ders kitapları üzerinden öğrenilen dil bilgisi konuları ve kelimelerle hikâye kitabında tekrar karşılaştırıp öğrenme sürecini hızlandırmaya katkı sunmak istediğimi ve hikayemizin resimlerini Merve CİHANBAŞ Öğretmenimizin yaptığını belirttim" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, Kitabı keyifle okuyacağını belirterek, yazdığı bu kitabın ilk ve son olmaması temennisinde bulundu. GÜN, Öğretmenimize yazarlık yolunda başarı dileklerinde bulundu.

18-06-202118-06-2021

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.